تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود زیرنویس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
وقت سفارت
بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز ایران
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
ارتودنسی
آنتن مرکزی
کاغذ سابلیمیشن
کلیپ
ارتودنسی
خرید بلیط هواپیما
دانلود فیلم و سریال
آسام بنا | کاغذ دیواری سه بعدی
دکوپک | پوستر دیواری سه بعدی
چه‌طور از خرید خودرو , فروش خودروی خود نگهداری کنیم؟ - 3

خرید و فروش خودرو در شیراز دیوار

بازديد : 40 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 29 خرداد 1396
* - در هنگام کار با وسایل و قطعات متحرک , از لباس کار گشاد استعمال نموده و از بستن کراوات غیروابسته خودداری نمائید . ضمنا لباس کارهای آستین کوتاه ایمنی بیشتری دارند . برای مراقبت انگشتان پا از صدمات احتمالی و پرهیز از لغزیدن در سطح های لغزان محیطهای کار , از کفشهای ایمنی مناسب استعمال فرمایید . ساعتهای مچی , دستبندفسگک های دکوری کمربند , زنجیر گردن و وسایلی از این قبیل هم میتواند در هنگام کار باعث صدمات و ضایعات متعددی شوند . موهای بلند رمز را مهار کردهو یا این که آن‌ها‌را در زیر کلاه جمع نمائید .

* - از جیبهای لباس کار خویش بعنوان جعبه ابزار فایده نکنید . احتمال فرورفتن ابزارهایی نظیر پیچ گوشتی به بدن در اثر وارد آمدن ضربه یا لغزیدن و افتادن برروی زمین هست . چه بسا یک دستمال آویزان از جیب جامه کار می تواند میان قسمتهای محرک خرید خودرو , فروش خودرو سرگرم شده و خطراتی ساخت نماید .

* - از مصرف دخانیات در هنگام کار در محیطهایی که مایعات قابل اشتعال هست , مستقل خودداری فرمایید .

* - از مصرف دخانیات در هنگام کار با باطری انقطاع جلوگیری نمایید . چون در هنگام شارژباطری گاز هیدروژن از آن متصاعد شده که در اثر بی احتیاطی قادر است سبب ساز انفجار باطری گردد .

* - دستهای خویش را با بنزینتمییز نکنید . برای این کار از صابون و مایعات پاک کننده مناسب به کارگیری نمائیدسرب جان دار در بنزین قادر است از طریق بریدگیهای دست وارد تن شده و منجر ایجاد امراض متعدد می شود . بنزین همینطور چربی های طبیعی پوست دست را از لا به لا برده و پوست را برای جذب روغن و گریس آماده می نماید .

باطری خرید خودرو , فروش خودرو

* - بازبینی ارتفاع مرحله مایع ( باستثنای باتریهایی که نیاز به سرویس و حفظ ندارند ) دست کم یکبار در ماه و در بخش ها گرمسیر با فواصل زمانی کوتاهتر از یک ماه بررسی کنید .

در باتریهایی که دارای پوسته نصفه روشن میباشند . مرحله آب باتری را میتوان ازبیرون زمینه ارزیابی قرار اعطا کرد . در سایر باتری ها برای این کار باید درپوش خانه های باتری را از روی آن باز نموده و سطح آب باطری در هریک از خانه ها باید تا ارتفاع پائین رینگ شکاف دار داخلی یا طول آرم بر روی پوسته باتری در حیث گرفته شود را زمینه محاسبه قرار داد . در چهره زیر بودن مرحله مایع , فقط آب مقطر به آن طولانی تر فرمایید .

* - خانه های باطری به طور کامل مجزا تشکیل شده گردیده اند , لذا بررسی ارتفاع سطح آب باتری در هر یک از آنان می بایست بطور جدا رخ گیرد . در هنگام برودت بسیار هوا بهتر است ÷س از بیش تر نمودن آب مقطر به باطری , مسافت مناسبی را با خرید خودرو , فروش خودرو طی کرد تا به‌این وسیله آب با آب باطری مخلوط شده و از انجماد آن توقف شود .


مخزن روغن ترمز خرید خودرو , فروش خودرو

نکته : هر روز یکبار می بایست سطح روغن در مخزن روغن ترمز بازدید گردد . فروش خودرو وارداتی